Водій маршрутки побив дитину через посвідчення пільговика (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Водій маршрутки побив дитину через посвідчення пільговика (Відео)

У перевізника побиття заперечують.

Фото provce.ck.ua.

Водій маршрутки побив дитину через посвідчення пільговика (Відео)

Інцидент трапився у Черкасах 16-го січня

Сварка розпочалася між кондуктором маршрутки №22 і 15-річним підлітком через показане посвідчення дитини з багатодітної родини. Закінчилася ж тим, що водійавтобуса вдарив хлопця. Про це пише provce.ck.ua.

Неповнолітній черкасець Павло розповів: «Коли кондуктор побачила посвідчення, сказала: «Чого це ти катаєшся? Ви ж не навчаєтесь». Я не захотів відповідати і вона почала виганяти мене з салону автобуса. Казала, що є відповідна Кпостанова, яка забороняє мені їздити. Але коли я попросив її показати - сказала звертатись на гарячу лінію міської ради».

В якийсь момент водій штовхнув надто сильно і я впав. Із голови злетів блейзер, який водій забрав. Я пішов до нього забрати свою річ, а водій вже на дорозі знову почав мене бити і забирати ще й телефон

Інших пільговиків у салоні автобуса на той момент не було - усі пасажири крім Павла оплатили свій проїзд.

Нагадаємо, міський голова Рівного пропонував безхатченку житло, але той відмовився.

Водій нерухомо стояв близько 20 хвилин, підбурюючи пасажирів «виштовхнути це» з салону. Врешті-решт, коли працівникам маршруту набридла сварка, автобус поїхав.

- Коли я вийшов на своїй зупинці, до мене підійшов водій. Він нецензурно висловлювався в мій бік і почав штовхатися. В якийсь момент штовхнув надто сильно і я впав. Із голови злетів блейзер, який водій забрав. Я пішов до нього забрати свою річ, а водій вже на дорозі знову почав мене бити і забирати ще й телефон, - розповідає Павло.

У результаті керманич маршрутки забруднив речі, побив підлітка і погнув його телефон.

Журналістам у пресслужбі ПП «Еліт-Транс» відповіли категорично:

- В ситуації розбираємося, ніхто хлопчика не бив, жодних коментарів не даємо. Вибачте, будь ласка, до побачення, - відповів оператор.

У міській раді наголошують, що у пільговому проїзді людям не мають права відмовляти. У разі конфліктів закликають звертатися на пряму лінію.