Сестри з Волині, які закопали живе немовля, досі під домашнім арештом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Сестри з Волині, які закопали живе немовля, досі під домашнім арештом

Волинь-нова

Сестри з Волині, які закопали живе немовля, досі під домашнім арештом

Так, ухвалою суду продовжили строк дії запобіжного заходу у виді домашнього арешту обвинуваченим (породіллі та її сестрі – ред.) терміном на 2 місяці до 20.02.21 року включно

Про це відомо з ухвали Ковельського міськрайонного суду від 21 грудня 2020 року.

Обвинуваченим заборонено залишати житло з 22 год. до 06 години. Також їх зобов’язали прибувати за кожною вимогою до суду, прокурора та утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні у будь- який спосіб, крім часу в судовому засіданні та за виключенням осіб, які одночасно є членами їх сім`ї.

Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці.

Читайте також: Суд виніс вирок вбивці 11-річної Дарини Лук'яненко.

Нагадаємо, уродженка села Чорників, Володимир-Волинського району, яка працювала інспектором прикордонної служби, через страх суспільного осуду, домовилася з сестрою зберігати у таємниці її вагітність. У них з’явилася ідея після фізіологічних пологів, заподіяти новонародженій дитині смерть, щоб приховати факт народження малюка.

Після «пологів» у туалеті на вулиці породілля завдала дитині удар по лівій тім`яно-скроневій ділянці голови, внаслідок чого у малюка стався крововилив.

Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці, внаслідок чого дитина померла.

У разі доведення вини, підозрюваним – породіллі та її сестрі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.