«Є питання до лікарень»: відкрили кримінальні справи щодо смерті 37-річної депутатки (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
«Є питання до лікарень»: відкрили кримінальні справи щодо смерті 37-річної депутатки (Фото)

Світла пам'ять!

Фото zmi.ck.ua.

«Є питання до лікарень»: відкрили кримінальні справи щодо смерті 37-річної депутатки (Фото)

Представники правоохоронних органів повідомили, що наразі проведено ряд слідчих дій, установлюють та опитують всіх учасників медичних маніпуляцій, у зв’язку з якими сталася трагічна смерть

Два кримінальні провадження в поліції відкрили щодо загибелі Черкаської депутатки Олени Шевченко.

Про це на початку засідання виконавчого комітету повідомив перший заступник міського голови Сергій Тищенко, передає кореспондент Zmi.ck.ua.

За його словами, зараз ведеться розслідування та з’ясовуються причини щодо ситуації, яка сталася.

Було відкрито два кримінальні провадження. У нас є багато питань до приватних лікарень.

Читайте також: У Польщі 5-річна дівчинка з України випала з вікна багатоповерхівки.

«Було відкрито два кримінальні провадження. У нас є багато питань до приватних лікарень. Та ситуація, яка сталася з нашою колегою, може статися з іншими. Ми візьмемо це питання на контроль. Хочемо, щоб була справедливість. А ті люди були покарані», – зазначив Сергій Тищенко.

Як повідомляють, йдеться про приватну клініку, яка орендує приміщення на базі Першої міської лікарні. З ними вже розірвано договір оренди.

Кримінальні провадження відкрито за статтею 140 ККУ (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).