Жителі Цумані просять допомогти розшукати чоловіка, який зник на заробітках у Польщі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Жителі Цумані просять допомогти розшукати чоловіка, який зник на заробітках у Польщі (Фото)

Уважно подивіться на фото внизу...

Ілюстративне фото intermarium.com.ua

Жителі Цумані просять допомогти розшукати чоловіка, який зник на заробітках у Польщі (Фото)

Зв'язок з ним обірвався з 6 липня 2020 року

Жителька селища Цумань, що на Рівненщині, Ірина Агановська-Свіргун поширила у Facebook прохання допомогти розшукати зниклого односельця:

«Добрий день. Мама просить допомоги, пропав син, наш односелець, поїхав до Польщі 3 лютого 2020 року, працював у с Станіславово 20 км від Варшави з хлопцями з Тернопільщини, точно звідки не знають.

Мама просить допомоги, пропав син, наш односелець, поїхав до Польщі 3 лютого 2020 року, працював у с Станіславово 20 км від Варшави з хлопцями з Тернопільщини.

На якійсь фірмі до якої возили машиною, ще там де жили поряд є церква яку Сергій відвідував разом з тими хлопцями.

Зв'язок обірвався з 6 липня 2020 року. Прошу розкиньте по групах, може є тернопільські групи, або друзі звідти, хай кинуть.

Мама дуже просить допомоги. Чим більше розповсюдимо тим більше людей побачить, може ті хлопці що з ним працювали щось розкажуть.

Будемо раді будь якій інформації, все ж краще, ніж невідомість.

Дзвоніть 0968066643. Віднесіться будь ласка серйозно, давайте допоможемо мамі. Щиро дякую за любу інформацію», - йдеться в дописі.