Скільки заробляє голова Волинської ОДА у порівнянні з керівниками інших регіонів (Інфографіка) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Скільки заробляє голова Волинської ОДА у порівнянні з керівниками інших регіонів (Інфографіка)

Зарплати керівнику нашої області на хліб із маслом вистачає.

Фото volyn.com.ua.

Скільки заробляє голова Волинської ОДА у порівнянні з керівниками інших регіонів (Інфографіка)

Очільник нашої області не надто виділяється серед усіх губернаторів

За час каденції Володимира Зеленського у деяких регіонах змінився вже 6-7 голова. Скільки в грудні заробляли на такому неспокійному посту, дослідив аналітичний портал «Слово і діло».

Найвища зарплата в кінці минулого року була у голови Луганської обладміністрації Сергія Гайдая – 108 тис. 847 грн. Крім надбавок і окладу, він отримав за відрядження, відпускні, виплату на день відпочинку донора і допомогу з тимчасової втрати працездатності.

Юрій Погуляйко, який очолює нашу область, заробив останнього зимового місяця 56 тисяч 144 гривні.

73 тис. 232 грн в грудні заробила глава Харківської ОДА Айна Тимчук – це оклад і надбавка. Уже колишній голова Дніпропетровської обладміністрації Олександр Бондаренко заробив 63 тис. 623 грн, йому виплатили оклад, надбавку за вислугу років та компенсацію за невикористану відпустку.

Юрій Погуляйко, який очолює нашу область, заробив останнього зимового місяця 56 тисяч 144 гривні.

Трохи меншою була зарплата у керівника Вінницької ОДА Сергія Борзова – 62 тис. 222 грн: оклад, надбавка і відпускні.

В середньому глави ОДА в грудні заробили 40-60 тисяч гривень. Найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука – 8 тис. 877 грн. Але його призначили на посаду тільки 24 грудня.

Читайте також: Турчинов: «Ціни могли підняти спеціально, щоб здати українську енергетику Росії».

На наших інфографіках також можна подивитися, скільки глави обладміністрацій заробили в листопаді, жовтні, вересні, серпні, липні, червні, травні, квітні та березні.