У багатоквартирному будинку Луцька обвалюється дах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
У багатоквартирному будинку Луцька обвалюється дах

Мешканці будинку №63, що на Львівській у Луцьку, мають великі проблеми із покрівлею багатоповерхівки.

Фото ілюстративне.

У багатоквартирному будинку Луцька обвалюється дах

Люди живуть із проблемою вже 10 років. Наразі ситуація критична, адже після танення снігу вода топить квартири.

Мешканці будинку №63, що на Львівській у Луцьку, мають великі проблеми із покрівлею багатоповерхівки. Уже кілька років тут протікає дах, наслідки відчули на собі мешканці квартир, які розташовані на 5-му поверсі.

Люди розповідають, що постійно змушені робити ремонт та боротися із пліснявою. 

Мешканці будинку №63, що на Львівській у Луцьку, мають великі проблеми із покрівлею багатоповерхівки.

У житлово-комунальному підприємстві №2, яке обслуговує цей будинок, про проблему знають. Ба більше: переконують мешканців розпочати ремонт. Людям пропонували капітальний ремонт даху на умовах співфінансування: 70 % компенсує міська рада, а 30 % оплачують мешканці. Однак люди відмовилися.

«Я сама в цьому будинку разів зо три проводила збори суто з приводу покрівлі. Але там контингент людей, які поводяться агресивно. Переконують сусідів не здавати грошей на ремонт, мовляв, хай валиться, тоді поремонтують безплатно. Але безплатного на сьогодні не може бути, хай як люди цього хочуть. Цього року співфінансування – 60 на 40, уже менш вигідне. Ця програма діятиме до 2024 року, і там будуть ще гірші умови. І якщо люди не вскочать, так би мовити, в останній вагон, можуть лишитися взагалі ні з чим», –зазначила в. о. директора ЖКП №2 Ольга Дворська.