Волинську медицину очолив виходець з Донеччини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.78
Волинську медицину очолив виходець з Донеччини

Роман Рудоквас.

Фото Першого.

Волинську медицину очолив виходець з Донеччини

Роман Рудоквас приступив до роботи 16 січня

Новим тимчасовим виконувачем обов’язків начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації став Роман Рудоквас.

Про це пише «Перший» з посиланням на Волинську ОДА.

Романа Рудокваса призначили заступником начальника управління охорони здоров’я, начальником відділу кадрів та медичного забезпечення. Водночас він став т.в.о. начальника управління.

Людмила Тимощук, яка до цього більше, ніж пів року виконувала обов’язки керівника, залишилась заступницею.

Роман Рудоквас приступив до роботи 16 січня, однак на сайті ОДА не опублікували відповідне розпорядження та новину про призначення. Про призначення можна дізнатися з оновленого довідника телефонів керівників підрозділів ОДА. Також кадрові зміни підтвердили в пресслужбі ОДА.

Зареєстрований у Донецьку, місто фактичного проживання –  Буча Київської області.

З декларації Романа Рудокваса відомо, що у 2017 році він працював головним лікарем Броварської станції екстреної медичної допомоги. Також працював в Олександрівській клінічній лікарні Києва. Був засновником приватного підприємства «РРВ», до 30 листопада 2020 року – його керівником. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами.

Зареєстрований у Донецьку, місто фактичного проживання –  Буча Київської області. У дружини є квартира загальною площею 90 метрів квадратних у Донецьку і квартира площею 43,3 м. кв. у Горлівці (окупована територія). У нього є земельна ділянка площею 156 метрів квадратних в місті Буча, у дружини – 1000 метрів квадратних у місті Лиман Донецької області (підпорядкована Україні територія). У Романа Рудокваса готівкою - 3450 доларів, у дружини – 500 тисяч гривень і 10 350 доларів.

Читати такожУ МОЗ дали прогноз, коли в Україні ослабне пандемія коронавірусу

Джерело: Перший