Завозять продукти і прибирають: у луцьких школах готуються до початку навчання (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Завозять продукти і прибирають: у луцьких школах готуються до початку навчання (Відео)

У понеділок у школи вернуться учні.

Фото Суспільного.

Завозять продукти і прибирають: у луцьких школах готуються до початку навчання (Відео)

У понеділок – до школи

У школах Луцької громади з 25 січня відновиться очне навчання. Про це розповіла керівниця міського відділу освіти Зіновія Лещенко Суспільному . 

Дистанційне навчання завершиться в усіх 39 школах Луцької громади. Очно діти навчатимуться з дотриманням усіх карантинних вимог. 

У луцькій загальноосвітній школі № 1 тринадцять техпрацівниць сьогодні вийшли на роботу. Жінки зробили вологе прибирання у класних приміщеннях. У їдальні склали меню на наступний тиждень. До школи мали привезти продукти.

Вчителька початкових класів Лариса Никитюк готується до уроків у понеділок. Каже, що працювати в очному режимі набагато цікавіше, бо це діяльний підхід. А під час перебування в онлайн-режимі, діти пасивно спостерігають за тим, що відбувається.

Працювати в очному режимі набагато цікавіше, бо це діяльний підхід

Рішення про переведення навчального процесу на дистанційний режим ухвалюватимуть директори шкіл, відповідно до кількості хворих у навчальному закладі, – уточнила Зіновія Лещенко.

Читати такожКожна школа вирішуватиме сама, чи повернуться всі учні за парти, чи буде змішана форма навчання.

Джерело: Суспільне. Волинь.