Били струмом та підпалювали: поліція викрила відеоблогерів, які фільмували жорстокі сцени - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Били струмом та підпалювали: поліція викрила відеоблогерів, які фільмували жорстокі сцени

Знімали жорстокі сцени.

Фото поліції Житомира.

Били струмом та підпалювали: поліція викрила відеоблогерів, які фільмували жорстокі сцени

Зловмисники заробляли гроші, викладаючи відео із кадрами насилля

Поліція викрила п'ятьох осіб, які знімали контент зі сценами насилля та викладали його в Мережу. Їм загрожує до п'яти років позбавлення волі. 

Про це повідомляє поліція Житомирської області.

«Раніше неодноразово судимий 33-річний житель області організував створення злочинної групи, до якої залучив колишню дружину та спеціаліста у сфері інформаційних технологій, а також ще двох інших осіб. Діяльність групи тривала упродовж 2017-2020 років. Вони займались розповсюдженням відеопродукції насильницької тематики», - йдеться у повідомленні. 

Фільмували примітивні сценарії з побиттям один одного, знущанням та приниженням гідності, серед яких – удари руками, батогом, ураження струмом та вогнем

Як зазначається, зловмисники фільмували примітивні сценарії з побиттям один одного, знущанням та приниженням гідності, серед яких – удари руками, батогом, ураження струмом та вогнем тощо.

«Відеозаписи розповсюджувались через мережу Інтернет для отримання прибутку. Глядачі вказаного контенту перераховували кошти на електронний гаманець, звідки вони надходили на банківські картки членів групи. Для приховування своєї злочинної діяльності відеоблогери постійно змінювали місце зйомки, переміщаючись у різних містах України з дотриманням правил конспірації», - йдеться у повідомленні.

Наразі члени групи обвинувачуються у виготовленні, розповсюдженні відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості, вчинених повторно, організованою групою, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 3 ст. 300 (Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію) КК України.

Блогерам загрожує до 5 років ув'язнення. 

Читати також: Затримали жінок, які обманювали і обкрадали чоловіків у Луцьку

Джерело: ТСН