На Рівненщині продали пожежне депо. Прокуратура втрутилася - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
На Рівненщині продали пожежне депо. Прокуратура втрутилася

Йдеться про один із об’єктів нерухомості майнового комплексу колишнього військового містечка.

Фото Рівне Медіа.

На Рівненщині продали пожежне депо. Прокуратура втрутилася

Прокурори в судах доводила, що рішення Дубенської міської ради про включення пожежного депо до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, а також укладений між нею та фізичною особою договір купівлі-продажу суперечать вимогам постанов уряду

Прокуратура домоглася визнання незаконним рішення органу місцевого самоврядування та недійсним договір купівлі-продажу пожежного депо загальною площею  майже 300 кв м, вартістю 187 тис гривень. Про це інформує пресслужба прокуратури Рівненщини.

Йдеться про один із об’єктів нерухомості майнового комплексу колишнього військового містечка на вул. Семидубській у місті Дубно, який був прийнятий у комунальну власність винятково для забезпечення потреб територіальної громади, однак у подальшому, на підставі незаконного рішення органу місцевого самоврядування, відчужений та переданий у власність фізичної особи. 

Прокуратура в судах доводила, що рішення Дубенської міської ради про включення пожежного депо до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, а також укладений між нею та фізичною особою договір купівлі-продажу суперечать вимогам постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, якими встановлено заборону на приватизацію даного об’єкта.  

Втім, у вересні минулого року господарський суд Рівненської області в задоволенні позову відмовив. Тоді прокуратура звернулась з апеляційною скаргою.

Таким чином пожежне депо підлягає поверненню у власність Дубенської територіальної громади.

І ось, постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 13.01.2021 рішення суду першої інстанції скасовано та прийнято нове – про задоволення позову.

Читайте також: Молода волинянка сфотографувала паспорт знайомої і набрала кредитів

Таким чином пожежне депо підлягає поверненню у власність Дубенської територіальної громади.