Аграрії почали вирощувати 5-грамові міні-кавуни зі смаком огірка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Аграрії почали вирощувати 5-грамові міні-кавуни зі смаком огірка

Фото agronews.ua.

Аграрії почали вирощувати 5-грамові міні-кавуни зі смаком огірка

Карликові кавуни почали продавати через інтернет після річного пілотного виробництва

Місцева сільськогосподарська компанія в південній провінції Анталії, що займається вирощуванням спеціальних фруктів та овочів мікророзміру, наразі розпочала продаж «дитячих кавунів» вагою лише п’ять грамів. Про це пише Hurriyetdailynews.com, пише agronews.ua.

«Дитячі кавуни схожі на кавуни, але за смаком нагадують огірки», — розповідає Бурак Акбулут, менеджер з маркетингу компанії Erüst Tarım, яка вирощує ці спеціальні продукти в теплицях в Анталії та сусідній провінції Бурдур.

Ви можете їсти кавуни як сливи, один за одним. За смаком нагадує огірок. Його також можна використовувати в салатах або закусках з йогуртом.

Ціна упаковки 100-150 грам — 15-20 турецьких лір ($2-2,7). Пан Акбулут заявив, що вони почали продавати такі карликові кавуни через інтернет після річного пілотного виробництва.

«Ви можете їсти кавуни як сливи, один за одним. За смаком нагадує огірок. Його також можна використовувати в салатах або закусках з йогуртом», — стверджує Бурак.

Читайте також: В Україні вирощуватимуть імбир

Він підкреслив, що вирощувати міні-кавуни складніше, ніж звичайні: «Ми не використовуємо сільськогосподарські пестициди та не коригуємо гени насіння».