Україна виходить з карантину: перелік офіційних обмежень та заборон від 25 січня  - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Україна виходить з карантину: перелік офіційних обмежень та заборон від 25 січня 

Старі нові обмеження.

Фото з відкритих джерел.

Україна виходить з карантину: перелік офіційних обмежень та заборон від 25 січня 

Локдаун в Україні діяв два з половиною тижні

Від початку доби 25 січня в Україні буде скасований локдаун, коли від 8 січня була заборонена робота всіх непродовольчих магазинів, торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів. Від понеділка починають діяти карантинні обмеження та заборони «помаранчевої» зони. 

«Україна виходить із посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: від 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. 

Глава уряду наголосив, що «вихід із посиленого карантину не означає, що вірус зник. Ми маємо залишатися пильними та ретельно дотримуватися всіх правил. Маски, дистанція, дезінфекція – це основа. Будь ласка, бережіть себе та своїх близьких».

Перелік карантинних обмежень та заборон на всій території України від 25 січня 2021 року
 

 

 

Джерело: ТСН.