У місті на Волині продавцям пригрозили великими штрафами і анулюванням ліцензії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У місті на Волині продавцям пригрозили великими штрафами і анулюванням ліцензії

Порушення відстежуватимуть.

Фото: Володимир-Волинський районний відділ поліції.

У місті на Волині продавцям пригрозили великими штрафами і анулюванням ліцензії

За продаж алкоголю неповнолітнім

Старшим інспектором сектору ювенальної превенції, відділу превенції, Володимир-Волинського районного відділу поліції Євгенією Мацнєвою ,спільно з поліцейським офіцером Устилузької громади Олександром Дем'яненком, з метою заборони продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів , продовжуються проведення превентивних заходів. Контролюється дотримання працівниками закладів торгівлі чинного законодавства.

Нагадали про адміністративну відповідальність за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а це - штраф для продавця від 1700 гривень і 6800 гривень для власника, плюс позбавлення ліцензії.

Поліцейські закликали продавців не порушувати закон, та нагадали про адміністративну відповідальність за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а це - штраф для продавця від 1700 гривень і 6800 гривень для власника, плюс позбавлення ліцензії.

Читайте такожПомідори на підвіконні

«Чи варто ризикувати вирішувати Вам!» – застерігають продавців.