На Волині в господарства забрали два гектари землі, яку використовували незаконно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
На Волині в господарства забрали два гектари землі, яку використовували незаконно

Землю повернуто.

Фото ілюстративне.

На Волині в господарства забрали два гектари землі, яку використовували незаконно

Прокуратура повернула у власність держави земельну ділянку лісового фонду вартістю понад 2,1 млн гривень

Господарський суд Волинської області задоволив позовні вимоги Володимир-Волинської місцевої прокуратури та повернув у державну власність земельну ділянку площею майже 2 га й вартістю понад 2, 1 млн грн на території Перевалівської сільської ради Турійського району Волинської області, –інформує пресслужба прокуратури області.
 

Прокурори звернулися в суд з позовом в інтересах держави в особі Волинської державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру в області, аби витребувати у власність держави земельну ділянку, цільове призначення якої було незаконно змінене. 

У суді прокурори довели незаконність оборудки й рішенням суду земельна ділянка витребувана із незаконного володіння та повернута у власність держави.

Землі, які відносяться до земель лісового фонду, були неправомірно вилучені у державного підприємства «Турійське лісове господарство», зареєстровані як землі сільськогосподарського призначення та передані у власність Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, яке мало намір ними розпоряджатися.

У суді прокурори довели незаконність цієї оборудки й рішенням суду земельна ділянка витребувана із незаконного володіння та повернута у власність держави.

Читати також: На Волині затримали чоловіка, який незаконно скуповував металобрухт

 

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури