Делегація з району переймала досвід перинатального центру, але пустили не скрізь (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Делегація з району  переймала досвід перинатального центру, але пустили не скрізь (Фото)

Візит до перинатального центру: у Луцьку втілюють в життя сучасні методи медичного обслуговування.

Фото: Володимир-Волинська міська рада.

Делегація з району переймала досвід перинатального центру, але пустили не скрізь (Фото)

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та генеральний директор КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» Тетяна Ващук здійснили робочий візит до Волинського обласного перинатального центру

У КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» стартувала робота щодо проєктування сучасних операційних. Аби побачити, як аналогічні проєкти реалізуються в області, Ярослав Матвійчук та Тетяна Ващук побували в центрі та оглянули палати, оснащені системою «чисті приміщення» – повністю герметичні кімнати, до яких через спеціальну установку подають очищене повітря. Про їх створення розповіла генеральний директор Волинського обласного перинатального центру Ірина Горавська.

До слова, облаштуванням кімнат займається підприємство «Мікроклімат», яке функціонує у Володимирі-Волинському. Його керівник В’ячеслав Шарко ознайомив з різними видами робіт, виконаними у перинатальному центрі. Крім монтування «чистих приміщень», підприємство також спеціалізується на проєктуванні, виробництві систем кондиціонування та вентиляції.

Також вони мали нагоду побачити надсучасні операційні центру. Щоправда, лише з-за дверей, адже сюди можуть потрапити тільки лікарі – приміщення повністю стерильні. Можна було оцінити і дороговартісне обладнання в залах, куди потрапляють пацієнти з ускладненнями.

Під час візиту перший заступник міського голови Володимира-Волинського та генеральний директор ТМО ознайомилися з організацією роботи відділень, поспілкувалися з працівниками закладу. Також вони мали нагоду побачити надсучасні операційні центру. Щоправда, лише з-за дверей, адже сюди можуть потрапити тільки лікарі – приміщення повністю стерильні. Можна було оцінити і дороговартісне обладнання в залах, куди потрапляють пацієнти з ускладненнями.

 

 Перинатальний центр у Луцьку розрахований на 3 тисячі пологів у рік, акцентований на народження діток з екстремально низькою вагою та пологи у пацієнток з ускладненою вагітністю. 

Під час зустрічі Ярослав Матвійчук наголосив, що приємно вражений облаштуванням палат, стерильною чистотою у них та умовами, в яких народжуються діти.

 

 

Джерело: Володимир-Волинська міська рада