Священник під час освячення квартир вкрав вазон, а дяк сховав (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03
Священник під час освячення квартир вкрав вазон, а дяк сховав (Фото)

Інцидент трапився в одному з житлових будинків Тернополя.

Фото з фейсбук-сторінки Олени Петрушки.

Священник під час освячення квартир вкрав вазон, а дяк сховав (Фото)

Отець спочатку заперечував факт крадіжки, та після погроз жителів будинку викликати поліцію, таки повернув її

Прикрий інцидент трапився на вихідних у Тернополі з доцентом Західноукраїнського національного університету Оленою Петрушкою.

Про це науковець повідомила на своїй сторінці у фейсбуці. 

Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватися зі священником, той став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює!

«Відкриваю рубрику «Хвилина слави»! Якби це іронічно не звучало, але почну свій допис з того, що людська неміч немає меж. Отож, всі ми добре знаємо, що зараз триває період, коли священнослужителі ходять по домівках з Йорданською водою, окроплюють оселі, несуть Боже благословення та молитву. У більшості церков Тернополя практикується попередній запис вірян і отець йде до конкретної людини в обумовлений час, але, окрім цього, в період водосвяття по місту ходить багато «заробітчан», які стукають у кожну квартиру, будинок, офіс і т.д. Так от, сьогодні, близько 19 години подзвонили у мої двері. Маючи досвід, стараюся не відкривати незнайомцям. Люди розвернулись і пішли далі по під‘їзду, коли минали сходову клітку – зупинились біля вазонів, висаджених сусідами і спокійно забрали один із них!!! Коли ми з сусідом вирішили поспілкуватися зі священником, той став брехати та викручуватись, що вони нічого не брали, махаючи перед мною хрестом, ніби в мені сидить нечистий, а він мене зцілює! І тільки після того, як ми пригрозили даними з відеокамер, які стоять в під‘їзді та викликом поліції – пан отець розпорядився до свого дяка витягнути вазон і віддати нам! Це виглядало дуже смішно і водночас сумно!»

Читайте також: «У центрі Луцька обкрадають людей»: волинянка ледь не стала жертвою грабіжниці.

За словами жінки, далі священник разом з помічницею покинули житловий будинок. На запитання жителів, до якої конфесії та парафії належить, отець не відповів. Тернополянка також застерегла городян бути обережнішими: «Друзі, будьте уважні та пильні кому відкриваєте двері, бо часом людина в ризах може бути зовсім не людиною».

У коментарях тернополяни пишуть, що чоловік у рясі вже давно не священник, його позбавили сану. Влітку торгує на ринку зелениною, а в особливі дня «працює» на кладовищах – освячує могили.