Українці пропонують офіційно називати вотчину Путіна «Московією», «Московщиною», або ж «Москаляндією» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Українці пропонують офіційно називати вотчину Путіна «Московією», «Московщиною», або ж «Москаляндією»

Немає слів...

Ілюстрація caricatura.ru

Українці пропонують офіційно називати вотчину Путіна «Московією», «Московщиною», або ж «Москаляндією»

Відповідна петиція вже збирає голоси на свою підтримку

Богдан Добробабенко зареєстрував на сайті Президента України електронну петицію з пропозицією офіційно називати Росію «Московією», «Московщиною», або ж «Москаляндією».

«Московське царство лише за указом Петра І з 1721 року отримало офіційну назву «Russia», що в Московщині лише згодом стало вимовлятися як «Росія».

Московське царство лише за указом Петра І з 1721 року отримало офіційну назву «Russia», що в Московщині лише згодом стало вимовлятися як «Росія».

Використання назви Київської Русі і спотворення її до назви Росія, призвело до виникнення, можливо одного із найбільших міфів у світовій історії - про Московію як спадкоємицю давньокиївської держави.

На сьогодні цей міф активно використовується кремлівськими пропагандистами в інформаційній війні з Україною.

Вбачається, що відновлення в нормативних документах України історичної назви Московії позбавить ідеологів «руського мира» ще одного важеля впливу в інформаційній війні з Москаляндією», - йдеться в текті петиції.

Читайте також: Кажуть, Путін скупався в ополонці в трусах Навального.