У Польщі водій з України влетів вантажівкою під швидкісний поїзд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Польщі водій з України влетів вантажівкою під швидкісний поїзд

Сила зіткнення була дуже велика.

Фото yavp.pl.

У Польщі водій з України влетів вантажівкою під швидкісний поїзд

Дивно, що водій не помітив потяга, адже переїзд має добру видимість

У Польщі на залізничному переїзді в населеному пункті Хочішев (Любуське воєводство) вантажівка виїхала на рельси прямо перед потягом.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевох поліції, подія сталася у вівторок, 26 січня.  За кермом TIR був 52-річний громадянин України.

Сила зіткнення була настільки великою, що елементи кабіни вантажівки та предмети з салону були розкидані в радіусі кільканадцяти метрів. На місце інциденту швидко прибули рятувальні служби. Водія тривалий час намагалися реанімувати, однак всі зусилля були марними. Чоловік помер від отриманих травм.

Сила зіткнення була настільки великою, що елементи кабіни вантажівки та предмети з салону були розкидані в радіусі кільканадцяти метрів.

Пасажири та машиніст потягу сполученням «Зелена Гура - Гожув Великопольський» в аварії не постраждали. Механічних ушкоджень зазнав лише сам потяг. Причини та обставини, які призвели до трагедії, зараз встановлює поліція.

В інтернеті пишуть, що переїзд, на якому стався трагічний випадок, хоч і не є регульованим, однак має добру видимість. Чому водій вантажівки не помітив потяг, що стрімко наближався, невідомо.

 

 

 Читати такожНа Волині в ДТП постраждала 32-жінка.

Джерело: Уavp.pl.