До 12 років з конфіскацією – на Рівненщині судитимуть «торговців» посадою в поліції. Один з них священник - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
До 12 років з конфіскацією – на Рівненщині судитимуть «торговців» посадою в поліції. Один з них священник

Продавали посаду начальника відділу.

Фото pro.gov.ua.

До 12 років з конфіскацією – на Рівненщині судитимуть «торговців» посадою в поліції. Один з них священник

6 листопада 2020 року, під час отримання 21 400 доларів США авансу, обвинувачених затримали

Рівненською обласною прокуратурою скеровано до Рівненського міського суду обвинувальні акти стосовно 2 осіб, яким інкримінують незакінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене в особливо великих розмірах та за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні минулого року один із обвинувачених, священник, з метою власного збагачення, вступив у злочинну змову зі старшим інспектором одного з відділів поліції. Він придумав план, відповідно до якого правоохоронець запропонував своєму колезі, патрульному поліцейському, посаду начальника відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, і запевнив, що зможе «вирішити» питання про відповідне призначення за 100 000 доларів США. Хоча насправді втілити свою обіцянку у життя чоловіки не могли та подібних намірів не мали.

Був план, відповідно до якого правоохоронець запропонував своєму колезі, патрульному поліцейському, посаду начальника відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, і запевнив, що зможе «вирішити» питання про відповідне призначення за 100 000 доларів США. 

6 листопада 2020 року, під час отримання 21 400 доларів США авансу, обвинувачених затримали.

 

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області, під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури.

Читайте також: На аліменти в батька коштів не було, а на хабар в «Ягодині» – знайшлися

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.