У Луцьку розповіли про українську революцію та героїв Крут - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Луцьку розповіли про українську революцію та героїв Крут

Богдану Зеку було що розповісти курсантам про українську революцію.

Фото Сергія Наумука.

У Луцьку розповіли про українську революцію та героїв Крут

У Волинському краєзнавчому музеї відкрили виставку «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір»

Сьогодні, у День пам’яті героїв Крут, у Волинському краєзнавчому музеї відкрили виставку «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір». Її підготували працівники Українського інституту національної пам'яті.

– На 14 банерах у деталях дослідники показали місцеві особливості революції. Це дуже цікаво. Адже, як правило, її не дуже люблять через те, що вона складна: багато подій, багато змін, – розповіла представниця УІНП Лариса Бондарук. – Діти мають великі переваги, вивчаючи цей період історії, адже для середнього покоління свого часу він був майже невідомим. Ми намагаємося різними способами зацікавити цією темою. Раніше УІНП видав настільну гру, присвячену українській революції, а за рік – гру для смартфонів. Її можна легко завантажити на телефон. 

Лариса Бондарук презентувала для Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні, курсанти з якого завітали на виставку, комплект плакатів «Визначні дічі української революції 1917-1921 років» та три книжки.

Затим Лариса Бондарук презентувала для Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні, курсанти з якого завітали на виставку, комплект плакатів «Визначні дічі української революції 1917-1921 років» та три книжки: «Андрій Лівицький. Листування (1919–1953 роки)», «Дівчата зрізають коси». Книжка про жінок на війні» та «Майдан від першої особи». 

Після ознайомлення з виставкою завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Богдан Зек провів для курсантів екскурсію і познайомив з багатою колекцією матеріалів Волинського краєзнавчого музею періоду визвольних змагань 1917–1921 років. 

Затим відбулася презентація електронної виставки «1918: Крути і Луцьк», яку створила старша наукова співробітниця науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Яна Лис.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.