Погрожують знищити маму, а поліцейській відрізати вуха: колектори «дістають» журналістку з Рівненщини (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Погрожують знищити маму, а поліцейській відрізати вуха: колектори «дістають» журналістку з Рівненщини (Фото)

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

Погрожують знищити маму, а поліцейській відрізати вуха: колектори «дістають» журналістку з Рівненщини (Фото)

Хоча вона не брала кредитів і не була ні в кого поручителем

Журналістка з Дубна Олена Курішко потерпає від телефонних дзвінків колекторів, які пообіцяли їй «стати для неї страшним сном». Бо буцімто вона є поручителем боржника за кредитом. Хоча жінка це заперечує, передає radiotrek.rv.ua.

За словами Олени Курішко, колекторка, яка не назвалася і телефонувала з номера 063- 132-92-19, розмовляла нецензурно, матюкалася, назвала її «животним, яке зобов'язане платити». Назвала домашню адресу Олени Курішко, погрожувала, що її друзі знищать журналістку та її маму, якщо та не заплатить.

Вони не лише визнали, що вимагали гроші, але й нецензурно розмовляли з інспектором поліції – жінка обіцяла їй вуха відрізати.

Потім у чергових телефонних розмовах колектори погрожували, що приїдуть додому, виламають двері і прикінчать, якщо Олена Курішко не заплатить. І обіцяли в першу чергу розправитися з мамою.

Ці колектори називалися представниками фірми «Вимпел», одна з них назвалася Пешко Оленою Дмитрівною і розмовляла російською, знала, як звати маму журналістки. Про все це Олена Курішко розповіла у соцмережі Фейсбук:

Згодом журналістка поінформувала, що Дубенська поліція відреагувала на її повідомлення у соцмережі:

Поліцейські відкрили справу, по телефону розмовляли з колекторами. Вони не лише визнали, що вимагали гроші, але й нецензурно розмовляли з інспектором поліції – жінка обіцяла їй вуха відрізати. Сказали поліцейським, що й надалі будуть телефонувати.

Читайте також: У Рівному двірник знайшов біля зупинки мертву жінку.

Поліцейським доводилося спілкуватися з різними колекторами, але з такими зухвалими - вперше.

Марія Юстицька з відділу комунікації поліції Рівненщини на питання, як бути людям, коли їх так дістають колектори, відповіла:

У таких випадках варто звертатися до поліції. Поліцейські проведуть перевірку.

У разі виявлення достатніх підстав - внесуть відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, зазначених у Кримінальному Кодексі: стаття 189 «Вимагання», стаття 355 «Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань», стаття 182 «Порушення недоторканності приватного життя», чи стаття 129 «Погроза вбивством».