Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Як виступають волинські стріляючі лижники на Чемпіонаті України з біатлону серед юніорів та юніорок (Фото, відео)

Хто сказав, що на Волині не можна розвивати зимові види спорту?

Фото volyn.com.ua.

Лише третій рік у нашій області діє федерація цього зимового виду спорту, втім це не завадило нашим спортсменам продемонструвати достойні результати

У ці дні на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» у Львівській області триває Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Приємно, що беруть в ньому участь і представники Волині.

У п’ятницю спортсмени змагалися в спринті. Серед юнаків на дистанції 10 кілометрів перемогу здобув 19-річний представник Чернігівської області Арсен Бочок, який закрив усі 10 мішеней і на 22 секунди випередив Євгена Івченка з Сумської області. А трійку призерів замкнув спортсмен із Тернопільської області Віталій Мандзин.

16-річний Михайло Хміль, який виступаює під прапором Волині, здобув 17-е місце (це при 5 промахах: 3-х на «лежці» і 2-х на «стійці») серед 81 спортсмена, 15-річний Максим Денисенко (1+3) став 40-им.

А в суботу відбулися відбулися гонки із масовим стартом (10 км у юніорів і 7,5 км в юніорок). Серед чоловіків золото чемпіонату, як і в спринті, знову виборов чернігівець Арсен Бочок (3+0+0+1), друге та третє місце здобули Володимир Кошман (Сумська область) та Микола Ничипоренко (Чернігівська область). У волинянина Михайла Хміля – 16-ий результат (2+2+4+3).

Нагадаємо, Артем Прима виграв гонку переслідування на Чемпіонаті Європи з біатлону.

Аліна Хміль – надія українського спорту. Фото Федерації біатлону Волині.

Серед юніорок найсильнішою виявилася львів’янка Юлія Городна, яка підходила на останню стрільбу лише шостою, але, на відміну від своїх суперниць, змогла закрити всі мішені і своєї переваги на трасі не віддала (2+2+0+0). Друге місце зайняла представниця Київщини Оксана Москаленко, а замкнула трійку призерок переможниця спринту Христина Дмитренко. І хоча 21-річну Христину на фініші випередила 16-річна Олександра Меркушина, що захищала кольори Закарпатської області, проте за кілька метрів до фінішу Саша порушила правила, вийшовши на чужий коридор, і отримала додаткову хвилину штрафу. Проте і це не завадило їй у підсумку залишитися на 4-му місці. Волинянки у мас-старті не виступали.

Михайло Хміль намагається не поступатися своїй сестрі. Фото Федерації біатлону Волині.

Детальніше про Чемпіонат України серед юніорів і юніорів у спеціальному репортажі на volyn.com.ua по завершенню першості.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.