В Україні продають литовську картоплю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
В Україні продають литовську картоплю

От тобі й картоплярська Україна – власної бульби немає.

Фото agronews.ua.

В Україні продають литовську картоплю

В овочевих відділах українських супермаркетів з’явилася картопля з Литви

Білоруську та румунську картоплю продають ще з кінця листопада. Про це повідомляє виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі (УАВК) Оксана Руженкова на своїй сторінці у Фейсбук, пише agronews.ua.

 

«Наприкінці 2020 року УАВК попереджала, що без імпорту картоплі у поточному маркетинговому році Україна навряд чи впорається із задоволенням потреб внутрішнього ринку», – написала вона.

Наприкінці 2020 року УАВК попереджала, що без імпорту картоплі у поточному маркетинговому році Україна навряд чи впорається із задоволенням потреб внутрішнього ринку/

Причина – скорочення за останні 6 років частки промислового картоплярства з 30% до 1,9% в структурі загального виробництва.

На думку виконавчого директора УАВК, такий активний імпорт картоплі пов`язаний із втратою і окремих регіонів держави, і зовнішніх ринків збуту, зокрема Митного Союзу.

Читайте також: В Україні один із найбільших дефіцитів картоплі у світі

Нагадаємо, названо підприємства, власники якиї виявили готовність змінити проекти і запустити в першу чергу лінії з виробництва картопляного пюре/пластівців для задоволення потреб Україні.