Голова Волинської обласної ради поїхав в Шацьку громаду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Голова Волинської обласної ради поїхав в Шацьку громаду

Фото shsrada.gov.ua.

Голова Волинської обласної ради поїхав в Шацьку громаду

Він зустрівся з керівництвом громади і оглянув об’єкти будівництва

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад побував на території Шацької громади, де зустрівся з її керівництвом, оглянув об’єкти будівництва та проаналізував перспективи, повідомляє Шацька селищна рада.

Разом з шацьким селищним головою Сергієм Карпуком Григорій Недопад оглянув нову набережну в селі Світязь, побував на будівельних майданчиках каналізаційної мережі та очисних споруд у цьому курортному селі. Як зазначив голова Волиньради, було б добре, якби система каналізування запрацювала до початку літнього сезону.

Разом з шацьким селищним головою Сергієм Карпуком Григорій Недопад оглянув нову набережну в селі Світязь, побував на будівельних майданчиках каналізаційної мережі та очисних споруд у цьому курортному селі.

На території громади будують дороги. Найбільш масштабні та дороговартісні проєкти заплановані на 2021 рік – це ділянка від Шацька до Світязя та автошлях Залісся-Грабове-Адамчуки. Самотужки громаді буде складно їх реалізувати, тому Сергій Карпук під час зустрічі заручився підтримкою обласного керівництва.

Зведення нової школи в селі Піща, амбулаторії в селі Пульмо – ці будівельні процеси теж не оминув своєю увагою Григорій Недопад. Відвідав також комунальний заклад обласної ради – Шацький фаховий лісовий коледж ім. В.В.Сулька, де поспілкувався з керівництвом, запитав про проблеми, поцікавився планами.

На завершення делегація оглянула місце майбутнього міжнародного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», будівництво і подальше функціонування якого, зі слів голови обласної ради, покликане розвантажити інші пункти, дати поштовх розвитку сфери туризму, залучити до відпочинку на Шацьких озерах іноземних туристів, відкрити нові перспективи для жителів громади і всієї Волині.