Через карантинні обмеження бюджет Луцька недоотримав понад 100 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Через карантинні обмеження бюджет Луцька недоотримав понад 100 мільйонів гривень

За січень до бюджету надійшло 134,7 млн грн, до бюджету розвитку – 1,5 млн грн.

Фото fakty.com.ua.

Через карантинні обмеження бюджет Луцька недоотримав понад 100 мільйонів гривень

Про це на розширеній нараді розповіла директор департаменту бюджету та фінансів Лілія Єлова

Лілія Єлова повідомила, що за минулий рік доходи загального фонду бюджету виконано на 92,7%, недоотримано 124,2 млн грн, по бюджету року виконано на 85,9%, недоотримано 4,7% млн грн. Відповідно, на 1 січня є заборгованість за надані послуги та виконані роботи, інформує Луцька міська рада. Загальна сума зареєстрованої заборгованості по загальному фонду становить 15 950 тис грн. Заборгованість за виконані роботи по бюджету розвитку не зареєстрована, оскільки вона реєструється лише в межах залишків на рахунках розпорядників коштів.

Враховуючи, що в бюджеті міста на оплату за енергоносії передбачено 98 млн грн, додаткова потреба може скласти до 25 млн грн.

За січень до бюджету надійшло 134,7 млн грн, до бюджету розвитку – 1,5 млн грн. Фінансування у минулому місяці проводилось у переважній більшості за захищеними статтями видатків. Ситуація з наповненням бюджету залишається напруженою. І тому, необхідно максимальну увагу зосередити на ефективному та раціональному використанні бюджетних коштів. Перш за все що фінансують захищені статті видатків, і асигнування тут мають бути передбачені в повному обсязі (ст. 55 Бюджетного Кодексу України).

Разом з тим, вже в січні тарифи на енергоносії, крім тепла, виросли на 25%. На тепло теж очікується ріст тарифів, що свідчить про те, що протягом року необхідно буде збільшувати призначення за цією статтею видатків. Враховуючи, що в бюджеті міста на оплату за енергоносії передбачено 98 млн грн, додаткова потреба може скласти до 25 млн грн.