У Камені-Каширському розпланували, як краще використати міський бюджет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Камені-Каширському розпланували, як краще використати міський бюджет

Члени комісій ознайомилися з цільовими програмами Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки.

Фото kmk.gromada.org.ua.

У Камені-Каширському розпланували, як краще використати міський бюджет

Відбулось спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та міжнародного співробітництва і постійної комісії  з гуманітарних питань

У ході засідання депутати розглянули зміни, які плануються внести до міського бюджету на 2021 рік, обговорили Програму фінансової підтримки та розвитку КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ». Також було затверджено фінансові плани Камінь-Каширської центральної районної лікарні та Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги, інформує Камінь-Каширська міська рада.

Було затверджено фінансові плани Камінь-Каширської центральної районної лікарні та Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Члени комісій ознайомилися з цільовими програмами Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки по захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, благоустрою населених пунктів, утриманні та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, охороні навколишнього природного середовища.

Розглянули й інші питання фізичних осіб, підприємств, установ та організацій, що належить до компетенції цих комісій, які будуть винесені на розгляд чергової п’ятої сесії Камінь-Каширської міської ради, яка відбудеться 3 лютого 2021 року. Працювала і постійна комісія міської ради з земельних питань, природокористування,   екологічної безпеки, містобудування та архітектури.