Коли Україна поверненься до адаптивного карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Коли Україна поверненься до адаптивного карантину

Адаптивний карантин.

Фото РБК-Україна.

Коли Україна поверненься до адаптивного карантину

Знову будуть червоні, жовті, зелені, і помаранчеві зони

Кабінет міністрів завтра розгляне поділ України на зони карантину. Буде відповідне подання Міністерства охорони здоров'я.

Про це повідомило джерело РБК-Україна в МОЗ.

«Завтра на засіданні Кабінету міністрів повинні розглядати постанову про поділ на зони (карантину, - ред.)», – повідомило джерело.

За словами співрозмовника, наразі експерти узгоджують остаточний поділ.

В Україні планують повернуться до адаптивного карантину. Це означає, що регіони позначаються «зеленим», «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем небезпеки поширення COVID-19

В Україні планують повернуться до адаптивного карантину. Це означає, що регіони позначаються «зеленим», «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем небезпеки поширення COVID-19, в залежності від епідемічної ситуації. Залежно від «кольору» регіону різняться і обмежувальні заходи.

Сьогодні в МОЗ повідомили, що відомство найближчим часом винесе на розгляд Кабінету міністрів питання про введення в Україні адаптивного карантину.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, зараз в країні немає жодного регіону, який перебував би в «червоній» зоні. Також раніше у Кабміні повідомляли, що уряд розглядає можливість повернення адаптивного карантину в країні. Деякі регіони можуть послабити обмеження до «жовтої» або «зеленої» зони.

Джерело: РБК-Україна