На українців чекає ще одне підвищення тарифів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
На українців чекає ще одне підвищення тарифів

Перегляд тарифів готують вже з 1 квітня. 

Фото Володимира Гонтаря, УНІАН.

На українців чекає ще одне підвищення тарифів

Джерела в уряді розповідають про декілька можливих сценаріїв, один з яких передбачає подорожчання струму майже у два рази

У квітні 2021 року в Україні очікується черговий етап підвищення тарифів на електроенергію.

Про це повідомляє OBOZREVATEL, з посиланням на джерело в Кабміні.

З 1 квітня тариф на перші 300 кВт*год міняти не будуть, а за кожен наступний доведеться платити вже 3,42 грн. 

Читайте також: У Луцьку подорожчає гаряча вода і опалення: на скільки.

Як пише видання, джерела в уряді розповідають про декілька можливих сценаріїв, один з яких передбачає подорожчання струму майже у два рази для тих, хто використовує понад 300 кВт*год на місяць.

Як повідомляють джерела, перегляд тарифів готують вже з 1 квітня. 

Разом з тим, голова Комітету з питань ЖКГ Громадської ради при КМДА Олег Попенко, посилаючись на власні джерела, каже: з 1 квітня тариф на перші 300 кВт*год міняти не будуть, а за кожен наступний доведеться платити вже 3,42 грн. 

За словами Попенка, подорожчання відбувається тому, що на плечі громадян хочуть перекласти борги за зеленими тарифами, які зараз накопичилися вже в розмірі 15-20 млрд грн.

«В Україні дефіцит бюджету і на нас намагаються перекласти борги зелених інвесторів. Коли в Україну масово прийшли зелені інвестори, їм встановили найвищий тариф. Зараз потрібно з ними розраховуватися. Ми одночасно вбиваємо дешеву атомну електроенергію і змушуємо державу купувати найдорожчу електроенергію в Європі. У держави грошей немає і вона підіймає нам з вами тарифи», - заявив Попенко.