Владика Михаїл побував на урочистостях до річниці інтронізації Епіфанія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Владика Михаїл побував на урочистостях до річниці інтронізації Епіфанія

Владика на урочистостях.

Фото – pomisna.info.

Владика Михаїл побував на урочистостях до річниці інтронізації Епіфанія

Уперше під час трансляції у фейсбуці святкової служби з Києва було використано сервіс кроспостингу

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у богослужіннях із нагоди другої річниці сходження на престіл Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Про це повідомили в пресслужбі Волинської єпархії ПЦУ.

Зокрема, до річниці інтронізації та дня народження Предстоятеля Православної церкви України в Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулися всенічна, Божественна літургія та подячний молебень, які правили єпископат, інше духовенство зі всієї України, а також екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл.

До річниці інтронізації та дня народження Предстоятеля Православної церкви України в Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулися всенічна, Божественна літургія та подячний молебень.

До речі, вперше під час трансляції у фейсбуці святкової служби з Києва було використано сервіс кроспостингу. Відео прямого ефіру, що вели зі сторінки ПЦУ, автоматично відображалося і на єпархіальних сторінках.

Читати також: Єпископ з Володимира взяв участь у засіданні священного синоду УПЦ.

 

 

Джерело: Волинська єпархія ПЦУ