Волинянина у власному дворі покусала скажена тварина - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Волинянина у власному дворі покусала скажена тварина

Наразі постраждалий під наглядом медиків.

Фото Pixabay.

Волинянина у власному дворі покусала скажена тварина

За словами фахівця, щорічно близько 15-ти людей звертаються до Володимир-Волинського ТМО за антирабічною допомогою

26-го січня 30-річного мешканця одного з сіл Володимир-Волинського району на власному подвір’ї покусала лисиця.

Про це повідомляє КП «Володимир-Волинське ТМО».

Наступного дня він звернувся за медичною допомогою у травматологічне відділення КП «Володимир-Волинське територіально-медичне об’єднання».

Найближчим часом він отримає ще два щеплення, щоб завершити повний курс.

«29 січня лабораторно підтвердили сказ у тварини, яка вкусила хворого. Пацієнту була надана медична допомога в повному обсязі: було проведено огляд, оброблено та введено антирабічний імуноглобулін. Зараз чоловік проходить курс щеплення антирабічною вакциною. Найближчим часом він отримає ще два щеплення, щоб завершити повний курс», – зазначає завідувач травматологічного відділення ТМО Радчук Валерій Михайлович, який виконує функції позаштатного рабіолога району.

Читайте також: Тигр загриз працівника українського звіринця.

«Пам’ятайте, при укусі твариною відразу необхідно обробити рану водним мильним розчином, щоб вимити слину тварини та після цього провести дезінфекцію (антисептиком, який є в дома, чи «зеленкою»). Після цього варто звернутись за медичною допомогою в лікувальний заклад, де медики проведуть огляд та призначать необхідне лікування», – наголошує Валерій Михайлович.

Декілька цікавих фактів про сказ від рабіолога Володимир-Волинського району:

Сказ – це інфекційне вірусне захворювання, яке уражає клітини головного мозку, і є, на жаль, невиліковне. Його можна попередити лише за допомогою вакцинації проти сказу.

У всьому світі не має жодного випадку одужання людини від сказу.

Смерть від сказу дуже болюча, людина яка помирає з підтвердженим сказом дуже сильно мучиться перед смертю, адже має водобоязнь, світлобоязнь, боїться гучних звуків, тощо.