Як на західному кордоні ловили нелегалів (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Як на західному кордоні ловили нелегалів (Відео)

У тепловізорі як на долоні і люди,і тварини.

Фото dpsu.gov.ua.

Як на західному кордоні ловили нелегалів (Відео)

Порушників кордону затримали за допомогою тепловізора

Прикордонний наряд від відділу «Нісмичі» виявив правопорушників за допомогою мобільного тепловізійного комплексу «TORSUS PRAETORIAN» на околиці населеного пункту Угринів Червоноградського району Львівської області. Про це повідомляє ДПСУ.

Під час переслідування нелегали намагалися втікати, при цьому падали, підіймалися й знову втікали, і намагалися сховатися. Однак далеко їм втекти не вдалося, до того ж оператор мобільного комплексу бачив їх як на долоні  та координував прикордонників.

Під час переслідування нелегали намагалися втікати, при цьому падали, підіймалися й знову втікали, і намагалися сховатися. Однак далеко їм втекти не вдалося, до того ж оператор мобільного комплексу бачив їх як на долоні  та координував прикордонників, вказувавши точне місце знаходження порушників. Затримані документів при собі не мали. Зі слів, один громадянин України, два інших - громадяни Палестини. 

відео

Іноземців та громадянина України доставили у прикордонний підрозділ для проведення перевірочних заходів та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Також  щодо українця  за підозрою у вчиненні злочину за ст. 332 направлено повідомлення  для внесення в ЄРДР.  

Крім того, минулої доби прикордонники відділу «Краківець» при спробі порушення державного кордону затримали ще двох  нелегалів.

Затриманими, які були вдягнені не зовсім в сезонному одязі, виявилися громадяни Судану.  Про чужинців, котрі з’явилися у прикордонні та прямували в бік кордону, повідомив у підрозділ Держприкордонслужби місцевий мешканець.