У соцмережах обурюються мовчанням Зеленського щодо загиблих на фронті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
У соцмережах обурюються мовчанням Зеленського щодо загиблих на фронті

Сьогодні на фронті загинуло двоє наших захисників, двоє поранено.

Фото УП.

У соцмережах обурюються мовчанням Зеленського щодо загиблих на фронті

У соцмережах користувачі висловлюють обурення відсутністю реакції президента Зеленського на загиблих і поранених в ООС. Як відомо, сьогодні останні повідомлення від президента стосувались ювілею антарктичної станції імені Вернадського

«Сумні новини з Донбасу. Двоє Героїв загинуло. Двоє поранено, за одного з них боряться медики. У суботу в районі населеного пункту Мар’їнка троє українських військових підірвалися на вибуховому пристрої, двоє з них загинули і один постраждав. Крім того, внаслідок обстрілу поранено ще одного воїна. Війна не завершилась. «Мир» не настав. Росія не йде за Донбасу. Війна поруч. І це треба усвідомити всій країні, а головне - ккрівництву держави, яке півтора роки намагається «домовитись». Не вийде. З окупантами та терористами не домовляються. Вічна слава нашим Героям!», - пише Андрій Смолій.

Мене теж охоплюють зворушливі почуття, коли я спостерігаю за пінгвінами. Але сьогодні росіяни на фронті вбили двох наших військових і двох важко поранили. Реакція буде?

 «Шестеро загиблих з початку року під час «повного всеосяжного перемир'я»  - недостатня причина зібрати Радбез ООН, як це постійно робив Порошенко? Цей ігнор вже смердить не просто зневагою, а бажанням приховати свої провали та злочинні дії по відношенню до ЗСУ», - пише ветеран АТО Валерій Прозапас.

«За кожного вбитого нашого військового відкривайте вогонь артилерії по тому квадрату, з якого стріляли!» - пише Олександр Твердохліб.

 «Я з величезною повагою ставлюся до наших полярників, приєднуюся до привітань з нагоди 25-річчя української антарктичної станції «Академік Вернадський». Мене теж охоплюють зворушливі почуття, коли я спостерігаю за пінгвінами. Але сьогодні росіяни на фронті вбили двох наших військових і двох важко поранили. Реакція буде?», - пише колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також Два роки, як в Конституцію вписали НАТО та ЄС: тепер Порошенко пропонує покроковий план вступу​. 

«Вова, може вже згадаєш, що ти верховний головнокомандувач, чи де? В нас двоє загиблих на передовій і поранені, поки ти тут масло рекламуєш і порушуєш законодавство, записуючі відосикі недержавною мовою», - залишила коментар на сторінці Зеленського Лена Ровенська.