Волинські дорожники показали, як важитимуть на трасах автомобілі в русі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Волинські дорожники показали, як важитимуть на трасах автомобілі в русі (Фото)

Скоро – на дорогах області.

Фото Служби автомобільних доріг.

Волинські дорожники показали, як важитимуть на трасах автомобілі в русі (Фото)

У тестовому режимі запустили систему зважування в русі WiM на автошляху М-19

Наприкінці минулого тижня ми інформували про проведення робіт з влаштування сучасного комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі») на автодорозі М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) неподалік села Копачівка. Кілька етапів вже пройдено.

Спершу встановили опорну конструкцію та вмонтували у дорожнє покриття датчики для динамічного зважування, згодом прикріпили все обладнання і підключились до телекомунікаційної мережі, а вчора відбувся пробний запуск системи WiM. Налагоджували роботу системи, провели перші зважування транспортних засобів. Працюємо далі у цьому напрямку для повноцінного запуску системи.

Виконавець робіт – ТОВ «СЕА Електротехніка» на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Довідково: Система зважування в русі WiM – це розумна система збирання інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами: дату та час проїзду, температуру навколишнього повітря та дорожнього покриття, смугу та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак, габаритні розміри, відстань між осями, загальну масу та її розподіл по осях.

Такі системи допоможуть вберегти волинські шляхи від передчасного руйнування перевантаженими автомобілями.

Такі системи допоможуть вберегти волинські шляхи від передчасного руйнування перевантаженими автомобілями.

Незабаром тестовий запуск такої системи буде проведено на автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Плануємо на автошляхах державного значення області встановити ще 4 такі майданчики.

Читати також: На Волині водії вантажівок можуть перечекати негоду в дев’яти місцях. ПЕРЕЛІК

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Скоро –  на дорогах області.
Скоро – на дорогах області.

 

Джерело: Служба автомобільних доріг області.