Олександр Погребиський: влада тисне на патріотів, але не реагує на антиукраїнські заяви нардепа від ОПЗЖ Волошина - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Олександр Погребиський: влада тисне на патріотів, але не реагує на антиукраїнські заяви нардепа від ОПЗЖ Волошина

«Мені, на відміну від представників влади, проросійських політиків, нічого боятися. Я захищав і захищаю свою Батьківщину. Раніше я це робив, ризикуючи своїм життям на фронті. Зараз я це роблю в політичній площині».

Фото ЄС.

Олександр Погребиський: влада тисне на патріотів, але не реагує на антиукраїнські заяви нардепа від ОПЗЖ Волошина

Судовий процес проти депутата Київради від партії «Європейська Солідарність», учасника АТО Олександра Погребиського за заявою нардепа від ОПЗЖ Волошина – це чергова спроба політичного тиску на патріотичну опозицію

Про це Погребиський заявив журналістам під стінами Печерського суду, де мало відбутися засідання у справі. Через неявку Волошина та його адвокатів засідання перенесли на квітень.

Як відомо, 21 липня 2020 року Олександр Погребиський біля Верховної Ради став випадковим свідком інциденту, коли нардепа Волошина на знак протесту проти його антиукраїнської позиції облили зеленкою.  

«Якби СБУ вчасно реагувала на антидержавні заклики народних депутатів, зокрема Волошина, коли він дозволяв собі з трибуни казати, що українська держава є не суверенною, то можливо ці люди, які таким чином намагалися його виховати, не робили цих речей».

«З мого боку не було абсолютно жодних дій, у яких мене можна звинувачувати. Я вважаю, що це – абсолютно політичний тиск на мене як на опозиційного українського політика. Це є політичним тиском на політичну партію «Європейська Солідарність», зокрема через ці судові справи», – говорить Олександр Погребиський.

«Я займаюсь захистом української держави – спочатку як активіст, зараз уже як депутат Київради. Моя найголовніша роль – це реалізація державницьких, реформаторських, проєвропейських принципів в українській політиці, у законодавстві, в тому числі – у Києві», – зазначає Погребиський.

Він також зауважив, що СБУ мала б оперативно реагувати на заяви Волошина і його однопартійців.

«Якби СБУ вчасно реагувала на антидержавні заклики народних депутатів, зокрема Волошина, коли він дозволяв собі з трибуни казати, що українська держава є не суверенною, то можливо ці люди, які таким чином намагалися його виховати, не робили цих речей», – вважає Погребиський.

Читайте також У Латвії заборонили телеканал «Россия РТР» за мову ненависті щодо України​.

«Я не знаю, скільки триватиме справа. Зараз можна сказати, що зацікавленості немає з боку «потерпілого». Вони не приходять взагалі. Це може тривати довго, може тривати роками. Таким чином і діюча влада може намагатись впливати, наприклад на мої якісь рішення. Але це безглуздо, бо я ніколи в житті на такий вплив не буду піддаватись. Мені, на відміну від представників влади, проросійських політиків, нічого боятися. Я захищав і захищаю свою Батьківщину. Раніше я це робив, ризикуючи своїм життям на фронті. Зараз я це роблю в політичній площині. Тому боятися когось я точно не буду», – наголосив депутат від «Європейської Солідарності».

 

Джерело: ЄС.