Задля уникнення ефекту «зимового цюцюрника» чоловікам радять не знімати під час сексу шкарпетки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Задля уникнення ефекту «зимового цюцюрника» чоловікам радять не знімати під час сексу шкарпетки

Отакої!

Фото ua.depositphotos.com

Задля уникнення ефекту «зимового цюцюрника» чоловікам радять не знімати під час сексу шкарпетки

Навіть цієї лютневої холоднечі є шанси на спекотні відчуття...

Практика свідчить, що заснути з холодними ногами – складна задача. І тут усе логічно: щойно твої ніжки зігріваються, кровоносні судини розширюються, що й дозволяє швидше заснути. Але, виявилося, шкарпетки можуть бути корисними й під час сексу. 

Як пише 24 канал з посиланням на BBC, дослідження Університету Гронінгена показало, що 80% пар, які займалися сексом у шкарпетках, досягали оргазму. Цікаво, що відсутність шкарпеток у ліжку дозволила досягнути оргазму лише 50% опитаних, інформує УНІАН.

На жаль, взимку твоя сексуальна активність може бути не в найкращій формі. Ба більше: тут навіть є специфічний термін – зимовий пеніс.

На жаль, взимку твоя сексуальна активність може бути не в найкращій формі. Ба більше: тут навіть є специфічний термін – зимовий пеніс. Це не означає, що він буквально впадатиме у сплячку. Просто фізіологічно він буде меншим, адже холод має саме такий вплив.

«Кровоносні судини у статевому члені звужуються через низькі температури. При мінусових температурах пеніс може скорочуватися до 50%», – розповідає експертка з сексу Аннабель Найт.

Разом з тим холод стає причиною порушення ерекції та здатності досягнути оргазму. Причина дуже і дуже проста. Твоє тіло усіма силами намагається утримувати тепло й енергію всередині. При цьому посилюється кровообіг всередині тіла, що скорочує приплив крові до рук, ніг, а також статевого члена.

«Чоловікам потрібно більше часу, коли їм холодно. Мозок інстинктивно думатиме про те, як зігрітися, замість того, щоб концентруватися на сексі», – додає експертка.

Єдине, що допомагає: або нагріти кімнату, в якій ви плануєте займатися сексом (що може негативно вплинути на сон), або ж просто одягнути шкарпетки. Так ти і зможеш отримати більше задоволення від сексу взимку, а також покращиш свій сон!

Читайте також: У Словаччині жінка затримала серба-грабіжника, запропонувавши йому оральний секс.