Лучани просять змінити схему руху на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Чорновола - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Лучани просять змінити схему руху на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Чорновола

Що скажете?

Ілюстративне фото Avtodream.org

Лучани просять змінити схему руху на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Чорновола

Аби було зручніше та безпечніше...

Ігор Сидорчук зареєстрував на сайті Луцької міськради електронну петицію з вимогою змінити схему руху на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Чорновола.

Пропоную змінити схему руху, а саме облаштувати відповідними дорожніми знаками (а в подальшому і розміткою) перехрестя вулиць Карпенка-Карого та Чорновола, по аналогії з перехресттям вулиць Рівненська та Електроапаратна (біля готелю «Лучеськ»).

«Пропоную змінити схему руху, а саме облаштувати відповідними дорожніми знаками (а в подальшому і розміткою) перехрестя вулиць Карпенка-Карого та Чорновола, по аналогії з перехресттям вулиць Рівненська та Електроапаратна (біля готелю «Лучеськ»).

А саме: на першому світлофорі по напрямку руху встановити знак «Рух по смугах» - дві смуги прямо і одна направо(на вул. Чорновола). На другому світлофорі - одна смуга на ліво, дві - рух прямо.

Як результат, отримаємо дві повноцінні смуги для руху прямо та окрему смугу для повороту на вул. Чорновола.

Читайте також: Лучани просять міськраду підморгнути зеленим на перехресті вулиці Максима Кривоноса і проспекту Відродження.