Викрили банду, яка заробляла десятки мільйонів на фейкових посвідченнях водія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Викрили банду, яка заробляла десятки мільйонів на фейкових посвідченнях водія

Оператори зв’язувались із замовниками і запевняли, що вони нібито навчатимуться в одній з автошкіл Польщі.

Фото pravda.com.ua.

Викрили банду, яка заробляла десятки мільйонів на фейкових посвідченнях водія

Коштувала така послуга 43 тисячі гривень

Кіберполіцейські викрили групу зловмисників у виготовленні та збуті підроблених водійських посвідчень, щорічний дохід яких сягав близько 20 мільйонів гривень. Про це інформує Департамент кіберполіції Національної поліції, передає Українська правда.

Зазначається, що організував бізнес 29-річний киянин, який створив та адміністрував вебсайти, де приймалися заявки на виготовлення посвідчень водія європейського зразка. Також фігурант утворив сall-центр, до роботи в якому залучив близько двадцяти працівників. 

Для «гарантованого» отримання водійського посвідчення на державний іспит в сервісному центрі замість клієнта нібито мав іти працівник «компанії».

Оператори зв’язувались із замовниками і запевняли, що вони нібито навчатимуться в одній з автошкіл Польщі. Для «гарантованого» отримання водійського посвідчення на державний іспит в сервісному центрі замість клієнта нібито мав іти працівник «компанії».

Натомість фігуранти, використовуючи підроблені печатки, незаконно виготовляли посвідчення. Коштувала така послуга 43 тисячі гривень. Далі фейковий документ надсилали замовникам поштою, а гроші зловмисники отримували на банківські рахунки, відкриті на підставних осіб. Щорічний прибуток фігурантів сягав близько 20 мільйонів гривень.

Читайте також: У водійському посвідченні з'являться нові позначення

Фігурантам може загрожувати до восьми років позбавлення волі.