Завтра і позавтрому в Києві будуть зачиненими школи та дитячі садочки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Завтра і позавтрому в Києві будуть зачиненими школи та дитячі садочки

Зима не відступає...

Фото УНІАН.

Завтра і позавтрому в Києві будуть зачиненими школи та дитячі садочки

Навчання відбуватиметься в дистанційному режимі

Столичні садочки та школи 11 і 12 лютого зачиняють через збільшення опадів найближчими днями.

Про це йдеться в повідомленні КМДА у Facebook, інформує УНІАН.

Столична влада звернулася до керівників компаній та установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам школярів вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу.

«Столична влада звернулася до керівників компаній та установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам школярів вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу», – інформує прес-служба адміністрації.

У КМДА пояснили рішення спробою розвантажити транспортні шляхи на період густих снігопадів, «щоб дорожники могли безперешкодно прибирати сніг».

«Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми – майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів», – цитує прес-служба слова виконувача обов’язків першого заступника голови КМДА Валентина Мондрієвського.

Навчання тимчасово переведуть на дистанційну форму.

Читайте також: На Рівненщині чоловік переобладнав «Жигулі» на снігоочисний бульдозер.