Намет любові від Зеленського: у Києві на Банковій встановили місце для закоханих - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Намет любові від Зеленського: у Києві на Банковій встановили місце для закоханих

Під Офісом Президента облаштували любовний куточок.

Фото з фейсбуку.

Намет любові від Зеленського: у Києві на Банковій встановили місце для закоханих

Під вікнами Президента облаштували любовний куточок

У Києві на вулиці Банковій з’явився намет любові. Його встановили біля Офісу президента України.

Як повідомляє «Сьогодні», намет, прикрашений словом «love», місце видно здалеку, незважаючи на снігові замети навколо Офісу президента. (Чистити сніг заважає новорічний каток, карусель і намети, які досі звідси не прибрали).

До намету любові від президента Зеленського вільний доступ. Кожен бажаючий може прийти туди і повісити на металеву конструкцію замок, як символ любові. Таких замків тут вже понад десяток. Охорона ОП каже, що намет встановили три дні тому до Дня всіх закоханих. Охоронець не зміг сказати, скільки часу він там простоїть і куди потім подінуть замочки кохання.

Кожен бажаючий може прийти туди і повісити на металеву конструкцію замок, як символ любові. 

Біля намету любові встановлені сердечка. На двох з них коротко описана історія кохання двох відомих українців – Соломії Крушельницької і Владислава Городецького.

Вхід до намету обладнаний пандусом для людей з обмеженими можливостями. (Щоправда, незрозуміло, як людина на візку добереться туди по заметах). 

У мережі сміються з ідеї та порівнюють адміністрацію Президента зі знаменитим кабаре в Парижі «Мулен Руж».

 
 

 

 

 

 

 

Джерело: Сьогодні