Волинський посадовець попався на хабарі 200 тисяч гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Волинський посадовець попався на хабарі 200 тисяч гривень (Фото)

Триває слідство.

Фото Волинської обласної прокуратури.

Волинський посадовець попався на хабарі 200 тисяч гривень (Фото)

Вирішується питання щодо повідомлення громадянину про підозру у зловживанні впливом (ст. 369-2 КК України) та про обрання йому запобіжного заходу

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури 12 лютого 2021 року працівниками УСБУ в області викрито радника директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» Волинської ОДА на одержанні від суб’єкта підприємницької діяльності 200 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Радник директора держпідприємства висунув вимогу представнику господарського товариства про надання неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб підприємства та за підписання актів виконаних робіт, а також за проведення остаточних розрахунків з підприємством.

Читайте також: У Луцьку в орендаря хочуть забрати земелю вартістю майже 21 мільйон гривень.

Слідство вважає, що радник директора держпідприємства, діючи за вказівкою відстороненого від посади заступника директора ДП, висунув вимогу представнику господарського товариства про надання неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб підприємства та за підписання актів виконаних робіт, а також за проведення остаточних розрахунків з підприємством.

Тривають першочергові слідчі дії.

 

 


 
 

 

 

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.