На Рівненщині на бурштинових аукціонах вторгували 6 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
На Рівненщині на бурштинових аукціонах вторгували 6 мільйонів гривень

В результаті - початкова ціна трьох ділянок Катеринівки, Вежиці 1-ї та 2-ї зросла в середньому в 6 разів.

Фото rv.gov.ua.

На Рівненщині на бурштинових аукціонах вторгували 6 мільйонів гривень

Ділянки площею до 10 га розташовані в Сарненському районі

На Рівненщині відбулися ще три бурштинові аукціони. Ділянки площею до 10 га розташовані в Сарненському районі. В онлайн торгах взяли участь 5 суб’єктів господарювання. В результаті - початкова ціна трьох ділянок Катеринівки, Вежиці 1-ї та 2-ї зросла в середньому в 6 разів.

«Закон про бурштин, ініційований Президентом України Володимиром Зеленським, дозволяє добувати сонячний камінь легально. Завдяки цьому ми уже виставили на аукціон 11 ділянок. Попередні 8 вдалося продати за майже 60 млн грн. Це додаткові кошти для держави і в подальшому наповнення місцевих бюджетів та нові робочі місця», - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Переможці отримують спеціальні дозволи на 5 років. Вони надають право проводити геологічне вивчення та подальше видобуванням бурштину на вказаних ділянках.

Читайте також: На Волині вилучили бурштин вартістю понад пів мільйона гривень (Фото)

Нагадаємо, переможці отримують спеціальні дозволи на 5 років. Вони надають право проводити геологічне вивчення та подальше видобуванням бурштину на вказаних ділянках.

Джерело: Рівненська ОДА.