У Центральному парку Луцька бігає білий полярний ведмідь (Фото. Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
У Центральному парку Луцька бігає білий полярний ведмідь (Фото. Відео)

Весело!

Фото з фейсбук-сторінки Ліни ГАЛАН.

У Центральному парку Луцька бігає білий полярний ведмідь (Фото. Відео)

Полярний ведмідь, Губка Боб та Олаф чекають лучан на фестиваль Сніжна Зима2021

У Луцьку стартувало свято зимового дозвілля «Сніжна зима -2021». Захід організовує Луцька міська рада. До Центрального парку підтягуються мешканці міста та дітвора. Люди радо фотографуються з анімованими учасниками - Полярним ведмедем, Губкою Бобом, Олафом.

Цими вихідними у парку біля дамби усі охочі зможуть покататися на світломузичній сніговій гірці та взяти участь у зимових розвагах «Веселі гірки - дружні гутірки», які продовжаться ще й 15 лютого.

 Ті, хто вийти в парк не мають можливості, можуть долучитися до онлайн флешмобу «Сніжний зимовий Луцьк» у соціальній мережі фейсбук та інстаграм департаменту сім’ї, молоді та спорту. 

 Ті, хто вийти в парк не мають можливості, можуть долучитися до онлайн флешмобу «Сніжний зимовий Луцьк» у соціальній мережі фейсбук та інстаграм департаменту сім’ї, молоді та спорту. Кожен, хто надихнувся зимовою красою рідного міста, може опублікувати у мережі «Facebook» чи «Instagram» своє фото/відео засніженого Луцька із хештегом #Сніжний_зимовий_Луцьк.

Читайте також: Відновлюють унікальну церкву, в якій Мазепа, ймовірно, уклав союз із Швецією

Як проходить свято дивіться і виходьте в парк: