На Рівненщині відбулися ще три бурштинові аукціони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
На Рівненщині відбулися ще три бурштинові аукціони

На Волині продають бурштин, на Рівненщині – бурштиноносні ділянки.

Фото agronews.ua.

На Рівненщині відбулися ще три бурштинові аукціони

На них продавали земельні ділянки з покладами сонячного каміння

На Рівненщині відбулися ще три бурштинові аукціони. Зазначають, що держава отримає від цього 6 мільйонів гривень. Початкова ціна ділянок зросла в середньому у шість разів. Про це повідомляють в Рівненській ОДА, пише agronews.ua.

Йдеться про три ділянки на території Сарненського району: Вежиця-1 площею 9,6 га, Вежиця-2 – 9,67 га та Катеринівка площею 9,9 га. Замовник – Держслужба геології та надр України просила за них 326, 328 та 366 тисяч гривень відповідно.

У торгах взяли участь п’ять суб’єктів господарювання. В результаті початкова ціна трьох ділянок зросла в середньому у шість разів.

У торгах взяли участь п’ять суб’єктів господарювання. В результаті початкова ціна трьох ділянок зросла в середньому у шість разів, заявляють у Рівненській ОДА. Видобувати напівдорогоцінне каміння легально дозволяє закон про бурштин.

«Завдяки цьому ми уже виставили на аукціон 11 ділянок. Попередні 8 вдалося продати за майже 60 мільйонів гривень. Це додаткові кошти для держави і надалі – наповнення місцевих бюджетів та нові робочі місця», – цитує пресслужба голову ОДА Віталія Коваля.

Варто зазначити, що остаточні результати торгів будуть відомі після підписання договорів. Нині, за даними системи Prozorro, за Вежицю-1 найбільше запропонувало підприємство ТОВ «Компанія Транс-Інвест» (3,511 мільйона гривень), за Вежицю-2 – ТОВ «Амберлайт» (341 тисячу гривень), за Катеринівку – ТОВ «Амбербур» (2 мільйони гривень).