На Рівненщині через забруднення повітря оштрафували на велику суму завод - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 32.71
На Рівненщині через забруднення повітря оштрафували на велику суму завод

Заплтять понад мільйон звитків.

Фото ілюстративне.

На Рівненщині через забруднення повітря оштрафували на велику суму завод

Через забруднення атмосферного повітря підприємству доведеться сплатити понад мільйон гривень збитків

Державна екологічна інспекція Поліського округу здійснила позапланову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Костопільський фанерний завод», що розташований в місті Костопіль Рівненської області.

У результаті перевірки встановлено, що у період з 18.12.2018 по 16.05.2019 на підприємстві був відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що є порушенням ст. ст. 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», та ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

 У період з 18.12.2018 по 16.05.2019 на підприємстві був відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, 

За такі порушення підприємству нараховано збитки та пред'явлено претензію на суму 1 млн. 048 тис. грн.

Відповідно до законодавства, шкода, завдана навколишньому природному середовищу за забруднення атмосферного повітря (викиди без дозволу) повинна бути відшкодована в повному обсязі.

Читати такожНа Рівненщині люди на колінах зустрічали снігоочисну техніку 

Джерело: Державна екологічна інспекція Поліського округу