На Волині суд покарав білоруса, який допомагав росіянину порушити український кордон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
На Волині суд покарав білоруса, який допомагав росіянину порушити український кордон

Ратнівський районний суд Волинської області визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення.

Фото зі сторінки Західного регіонального управління ДПСУ у Facebook.

На Волині суд покарав білоруса, який допомагав росіянину порушити український кордон

За незаконне переправлення через держкордон України громадянина Росії порушник заплатить 1 тисячу тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Підозрюваного 44-річного білоруса затримали на початку лютого прикордонники Луцького загону на ділянці відділу «Млинове». Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Він допомагав росіянину незаконно перетнути українсько-білоруський кордон.

Громадянин Білорусі ще довго не зможе потрапити до України, оскільки прикордонники заборонили йому в'їзд терміном на 3 роки.

Днями іноземцю оголошено підозру, а учора Ратнівський районний суд Волинської області визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Крім того, громадянин Білорусі ще довго не зможе потрапити до України, оскільки прикордонники заборонили йому в'їзд терміном на 3 роки.