У Луцьку затримали грузина, який одружився з лучанкою і жив в Україні незаконно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Луцьку затримали грузина, який одружився з лучанкою і жив в Україні незаконно

Три роки жив в Україні незаконно.

Фото міграційної служби.

У Луцьку затримали грузина, який одружився з лучанкою і жив в Україні незаконно

У Луцьку затримали неврегульованого мігранта з Грузії

Під час проведення профілактичних заходів із виявлення нелегальних мігрантів на території Волинської області, співробітники Управління міграційної служби спільно з працівниками Національної поліції затримали громадянина Грузії, який незаконно перебував на території України.

Чоловік 1976 року народження прибув до України 2018 року та одружився з лучанкою. Завдяки шлюбу був документований посвідкою на проживання в Україні. Останні роки за поновленням документів до міграційної служби не звертався, чим порушив законодавство України.
За час нелегального перебування іноземець неодноразово вчиняв адміністративні правопорушення.

Чоловік 1976 року народження прибув до України 2018 року та одружився з лучанкою. Завдяки шлюбу був документований посвідкою на проживання в Україні.

Відповідно до чинного законодавства, порушника притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, прийнято рішення про примусове повернення визаної особи з території України з забороною в’їзду терміном на три роки. 

Читати такожУ Дніпрі бариста відмовляється обслуговувати клієнтів українською мовою

 

 

 

Джерело: Міграційна служба Волині.