Маємо бити єдиним фронтом – Андрій Антоненко підтримав висування Юлії Кузьменко кандидатом у народні депутати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Маємо бити єдиним фронтом – Андрій Антоненко підтримав висування Юлії Кузьменко кандидатом у народні депутати

Андрій Антоненко: «Ми маємо одне одного підтримувати, а не шукати хто не так воював, не так волонтерив чи не так сидів».

Фото ЄС.

Маємо бити єдиним фронтом – Андрій Антоненко підтримав висування Юлії Кузьменко кандидатом у народні депутати

Андрій «Ріфмастер» Антоненко підтримав висування Юлії Кузьменко кандидатом у депутати від «Європейської Солідарності» на довиборах до Верховної Ради по 50 округу Донецької області і подякував «ЄС» за підтримку справжньої патріотки України

Про це він заявив у відео-зверненні в соціальній мережі Facebook.

«Дізнався, що наша Юля іде по мажоритарці по Донецькій області. Я її вітаю і підтримую. Дуже дякую всім патріотичним силам, військовим, волонтерам, добровольцям, котрі висунули кандидатуру Юлії Кузьменко і підтримала це партія «Європейська Солідарність». Це не тільки підтримка нас, котрих влада намагається знищувати і дискредитувати. Це підтримка всіх військових волонтерів, добровольців у боротьбі. Підтримка тих, хто з самого початку стали на заваді російським силам, які пішли проти нас війною. Підтримка тим, хто зараз має змогу і сили захистити Україну від проросійського реваншу, який відбувається в нашій країні», – сказав Антоненко.

Це не тільки підтримка нас, котрих влада намагається знищувати і дискредитувати. Це підтримка всіх військових волонтерів, добровольців у боротьбі.

Він закликав всі патріотичні сили до об’єднання на захист держави і її захисників від атаки проросійських сил.

Читайте також Порошенко жорстко відповів Шуфричу: ви – «п'ята колона» Путіна​.

«Ми маємо одне одного підтримувати, а не шукати хто не так воював, не так волонтерив чи не так сидів. Припиняйте це. Ми маємо бити єдиним кулаком і єдиним фронтом», – підкреслив Антоненко.

«Побратими і посестри, ставайте на захист одне одного і на захист України. Країна у нас одна і нам її боронити», – закликав він.

15 лютого з’їзд партії «Європейська Солідарність» у відповідь на звернення волонтерських і ветеранських організацій висунув відому волонтерку, дитячого кардіохірурга, кандидата медичних наук Юлію Кузьменко кандидатом на довиборах у Верховну Раду в окрузі 50 Донецької області.

Джерело: ЄС.