За ніч дуже зголоднів: чоловік впав у понад 30-метровий колодязь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
За ніч дуже зголоднів: чоловік впав у понад 30-метровий колодязь

На щастя, чоловік вижив.

Фото - ілюстративне.

Фото з фейсбук сторінки: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

За ніч дуже зголоднів: чоловік впав у понад 30-метровий колодязь

Врятувала теща

19 лютого о 9:44 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Добрятин Млинівського району потребує допомоги чоловік, який впав у колодязь. 

На виклик виїхала бригада Млинівської підстанції екстреної медичної допомоги. Навколо потерпілого було чимало людей. Серед них і родичі, і односельці, і теща. Завдяки останній - чоловік живий.

З'ясувалося, що 18 лютого 43-річний чоловік пішов зрізати гілля і не повернувся. Його шукали до ночі всі сусіди та родичі. Вранці, о 9-й годині, вкінці села поміж снігових кучугур, теща помітила сліди, які вели до закинутого колодязя присипаного снігом. Жінка гукала і їй відізвався зять.

Він жалівся на біль у спині і казав, що хоче їсти.

Теща одразу ж покликала на допомогу сусідів. Вони взяли сани запряжені кіньми та мотузки, аби дістати чоловіка. 30-метрової мотузки забракло, щоб його дістати, тож знайшовши 50-метрову - і витягли розшукуваного. Чоловік був у свідомості, мокрий та знесилений. Рідні одразу ж викликали рятувальників і швидку допомогу.

Бригада Млинівської підстанції екстреної медичної допомоги оглянули потерпілого. Він жалівся на біль у спині і казав, що хоче їсти. Сказав, що впав у колодязь, бо він був засипаний снігом.

Читайте такожНа Волині знайшли три ділянки пралісу і взяли його під охорону

Попередній діагноз, який встановили медики екстреної медичної допомоги: загальне переохолодження, забій поперекового відділу хребта. Від будь-якої медичної допомоги та госпіталізації чоловік відмовився.

Джерело: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги