Безхатько для вагітної дружини перетворив підвал у затишну квартиру з електрикою (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Безхатько для вагітної дружини перетворив підвал у затишну квартиру з електрикою (Відео)

Чоловік і жінка родом з Херсонщини.

Фото Pixabay.

Безхатько для вагітної дружини перетворив підвал у затишну квартиру з електрикою (Відео)

У Миколаєві подружжя оселилося просто у підвалі багатоповерхівки, бо більше не було, куди подітися

43-річний чоловік та його вагітна дружина втратили усі гроші, а коли закінчилися останні крихти, господар вигнав їх з орендованої квартири, передають nnovosti.info.

Все життя чоловік з дружиною працювали в полі, аби купити будиночок у селі, та не склалося: відкладені кошти викрали.

Читайте також: Злодій ховався від поліцейських, закопавши себе у сніг.

Щоб не замерзнути на смерть люди змушені були шукати прихисток хоча б у підвалі, утім місцеві жителі від такого сусідства не в захваті.

Подружжя разом уже 12 років. Все життя чоловік з дружиною працювали в полі, аби купити будиночок у селі, та не склалося: відкладені кошти викрали.

Сплачувати за орендоване житло було нічим, тож пара подалася до притулку, та там приймають лише поодинці. Про розлуку сім'я і чути не хоче, адже жінка вагітна. Тож подружжя облаштувало помешкання у звичайному підвалі багатоповерхівки. Кажуть, головне, що не холодно.

Мешканці до таких сусідів ставляться по-різному: одні шкодують, інші побоюються. У департаменті житлово-комунального господарства розводять руками, мовляв, розбиратися із безхатьками не в їх компетенції.

Детальніше дивіться у сюжеті.