У громаді на волині школярів навчатимуть безпечного сексу, безпезпечних стосунків і знайомств - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У громаді на волині школярів навчатимуть безпечного сексу, безпезпечних стосунків і знайомств

Розпочали впровадження освітнього проекту «Програма 15».

Фото зі сайту: Боратинська сільська рада.

У громаді на волині школярів навчатимуть безпечного сексу, безпезпечних стосунків і знайомств

У Боратинській громаді розпочали реалізацію освітнього проекту «Програма 15». 18 лютого у Гіркополонківській школі відбулася презентація курсу для підлітків і їх батьків. Координатори та тренери програми Валерій Петрович, Оксана Закусило, Олександр Остапйовський розповіли про мету та структуру проекту

Програма «15» – це адекватна відповідь на ризики підліткового віку. Умовами запобігання ризикованій поведінці серед підлітків є поінформованість та довірливі взаємини з близькими дорослими. «Програма 15» відповідає на обидва виклики.

Її мета – знизити ризик потрапляння у небезпечні для здоров’я і життя ситуації (ВІЛ-інфекція, ІПСШ, алкоголізм, наркоманія, ситуації насильства). Але від більшості профілактичних програм її відрізняє широке охоплення особистісно-значущих психологічних тем і значний позитивний вплив на дитячо-батьківські стосунки.

На Волині Програма впроваджується з 2014 року.

У рамках освітньої програми діти та дорослі дізнаються більше про ризики для здоров’я, безпечну та відповідальну сексуальну поведінку, шляхи передачі ВІЛ та інших інфекцій, які передаються статевим шляхом, та засоби профілактики.

 

 В Україні «Програму 15» впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування Brot für die Welt. На Волині Програма впроваджується з 2014 року.

Читайте такожВодій маршрутки школярів-відмінників возить безплатно

Впродовж цього семестру колектив Гіркополонківської школи – школярі, педагоги, батьки у супроводі досвідчених тренерів працюватимуть над тим, щоб навчитися будувати безпечні міжособистісні взаємини, ухвалювати правильні рішення, а також усвідомлювати і захищати свої права впродовж усього життя.

Джерело: Боратинська сільська рада